26 Ağustos 2012 Pazar

Buluştukkkk :)Sevgili Nesrin'in Ankaralı bloggerlar olarak buluşma fikrini bugün gerçekleştirdik :) Sadece 4 kişiydik ama çok eğlendik bugün, hemen hemen her konuda konuştuk, ne yaparız, ne okuruz vs. vs.

Kurtuba Kafe'de buluşalım demiştik, birbirimizi tanımadığımız için de elimizde kitaplarla buluştuk :) bu kitaplar da onlar oluyor :) Nesrin buluşma yerine gelmiş oturuyordu, ben çantamda kitabımı ararken beni gördü, sonra  Çağla geldi, hemen ardından da Suzan. Oturup bir şeyler içtik ama gitmek isteyenler için mekanın çok fazla özelliği olduğunu söyleyemeyeceğim, kitapçı-kafe tarzı bir yer.

Orada otururken bir sürü bir sürü kitap konuştuk, okuduklarımız okumadıklarımız, sevdiklerimiz sevmediklerimiz ve daha bir sürü şey :)

Suzan bizden önce kalkınca biz de yemek yemek için başka bir mekana geçtik. Kızlarrrr bana hatırlatın mekanın adı neydi? :(

İşte yediklerimiz:

Ben, Sezar Salata,

Nesrin, Mini Şinitsel,
 Çağla, Hellimli Sandviç,


Gurubun en küçüğü bendim. Minnacık bir bloggerım :) 

Bir daha ki buluşmayı evde yapmayı planlıyoruz. Hata menüyü bile konuştuk sayılır :D Bir de kitap kulubünü konuşacaktık ama unuttuk :( bir daha ki sefere kısmetse :)

Katılımcıların blogları :)

Nesrin'in Laf Salatası,
Suzan'ın suzangia'sı,
Çağla'nın Mavi..'si.
Aslında Kalem Darbesi de gelecekti fakat misafirleri dolayısıyla gelemedi.

Evvet, böyle işte. Bir daha ki buluşma da daha kalabalık oluruz umarım :)

Sevgiler...

6 yorum:

 1. Yok yok böyle iyi, ben sizi kendime saklayacağım, kimselerle paylaşamam:P

  YanıtlaSil
 2. çok güzel ya. Bir sonraki programı kitap okuma şeklinde yapabilirsiniz aslında. Metro yada kafe de, Çevredekilerde kitap okuyan insan görür

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel fikir :) Ama herkese uyar mı bilemiyorum. Mesela ben tek başıma okumayı tercih ederim, ağlarsam falan kimse görmesin diye :) :)

   Sil
 3. süpermiş İstanbul'da olsanız bende katılır kaçırmazdım :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kısmet her şey, belki yolun buraya düştüğünde bir programımız olur ve o zaman katılırsın :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...